List Referencyjny – Sąd Rejonowy w Sosnowcu

Oprogramowanie ABBYY FineReader cieszy się zaufaniem wielu klientów. Jako generalny dystrybutor produktów ABBYY stawiamy nacisk na stałe podnoszenie jakości usługi i dostarczanie produktów najwyższej jakości. Z przyjemnością zamieszczamy nam kolejne rekomendacje naszych produktów i usług.

Sąd Rejonowy w Sosnowcu w przesłanym liście referencyjnym podkreśla, że program ABBYY FineReader umożliwił znaczne przyspieszenie i automatyzacje procesów przetwarzania dużych wolumenów tekstu, zawartych w aktach sądowych, a firma AutoID Polska S.A zapewnia wysokiej jakości, profesjonalne usługi.

LIST REFERENCYJNY - Sąd Rejonowy w Sosnowcu z siedzibą: 41-200 Sosnowiec ul. 1 Maja 19 zaświadcza, że firma Auto ID Polska SA z siedzibą 31-353 Kraków ul. Wł. Żeleńskiego 103 od 2008 r. dostarcza rozwiązania producenta ABBYY Fine Reader. Program ten pozwolił w znacznym stopniu przyspieszyć i zautomatyzować procesy związane z przetwarzaniem dużych ilości tekstu zawartych w aktach sądowych. Korzystanie z tego rodzaju narzędzi jest w pracy biurowej ekonomicznie uzasadnione. Firma Auto ID Polska SA wykazuje się profesjonalizmem i troską o zachowanie wysokiej jakości usług. Polecamy firmę Auto ID Polska SA, jako partnera godnego zaufania.