List Referencyjny – Sąd Rejonowy w Sosnowcu

Oprogramowanie ABBYY FineReader cieszy się zaufaniem wielu klientów. Jako generalny dystrybutor produktów ABBYY stawiamy nacisk na stałe podnoszenie jakości usługi i dostarczanie produktów najwyższej jakości. Z przyjemnością zamieszczamy nam kolejne rekomendacje naszych produktów i usług.

Sąd Rejonowy w Sosnowcu w przesłanym liście referencyjnym podkreśla, że program ABBYY FineReader umożliwił znaczne przyspieszenie i automatyzacje procesów przetwarzania dużych wolumenów tekstu, zawartych w aktach sądowych, a firma AutoID Polska S.A zapewnia wysokiej jakości, profesjonalne usługi.

LIST REFERENCYJNY - Sąd Rejonowy w Sosnowcu z siedzibą: 41-200 Sosnowiec ul. 1 Maja 19 zaświadcza, że firma Auto ID Polska SA z siedzibą 31-353 Kraków ul. Wł. Żeleńskiego 103 od 2008 r. dostarcza rozwiązania producenta ABBYY Fine Reader. Program ten pozwolił w znacznym stopniu przyspieszyć i zautomatyzować procesy związane z przetwarzaniem dużych ilości tekstu zawartych w aktach sądowych. Korzystanie z tego rodzaju narzędzi jest w pracy biurowej ekonomicznie uzasadnione. Firma Auto ID Polska SA wykazuje się profesjonalizmem i troską o zachowanie wysokiej jakości usług. Polecamy firmę Auto ID Polska SA, jako partnera godnego zaufania.

Zobacz inne artykuły:

Aktualizacja do FineReader PDF 15 za 50% ceny pełnej licencji

Dla użytkowników zarejestrowanych starszych wersji naszego oprogramowania, w tym FineReader w wersji...

Cyfrowa transformacja dokumentów PDF z FineReader PDF 15

Dlaczego stosować OCR dla plików PDF? Technologia optycznego rozpoznawania znaków (OCR) pozwala na ...

Dlaczego warto przejść na FineReader PDF 15

  Poznaj powody dla których warto przejść na FineReader PDF 15   ŁATWIEJSZA...

Work-life balance z FineReader – teraz o 30% taniej!

Jak zapewnić sobie balans pomiędzy pracą, a czasem dla siebie? Jak wykonywać zadania z dokumentami ...