Narzędzia programistyczne – wyodrębnianie tekstu i przechwytywanie danych

ABBYY FineReader Engine – twórz aplikacje wyodrębniające tekst!

ABBYY FineReader Engine – twórz aplikacje wyodrębniające tekst!

Zestaw deweloperski ABBYY FineReader Engine 12 umożliwia twórcom oprogramowania tworzyć aplikacje, które wyodrębniają informacje tekstowe z dokumentów papierowych lub obrazów.

ABBYY FlexiCapture Engine technologia przechwytywania danych

ABBYY FlexiCapture Engine technologia przechwytywania danych

Silnik ABBYY FlexiCapture Enigne 12 SDK reprezentuje najnowszą generację technologii przechwytywania danych.

ABBYY Mobile OCR Engine

ABBYY Mobile OCR Engine

Dzięki pakietowi Mobile OCR SDK firmy ABBYY, dostawcy sprzętu, oprogramowania, usług telekomunikacyjnych i aplikacji mobilnych mogą uzupełnić swoje produkty i nową, wysoce wydajną funkcję.

Narzędzia programistyczne ABBYY FineReader – wyodrębnianie tekstu i przechwytywanie danych

Narzędzia programistyczne ABBYY FineReader pozwalają firmom stworzyć własne programy i aplikacje usprawniające codzienną pracę w cyfrowym środowisku. Dzięki niezawodnej technologii, która pozwala tworzyć spersonalizowane rozwiązania, firmy mogą zyskać przewagę konkurencyjną. Pracownicy, zamiast tracić czas na żmudne przekierowywanie maili czy pism, swój czas poświęcają na pracę merytoryczną.

Narzędzia programistyczne ABBYY FineReader –  szeroka oferta

W ramach narzędzi programistycznych ABBYY proponuje trzy rozwiązania. Są to następujące produkty:

  • ABBYY FineReader Engine – to zestaw narzędzi dla deweloperów deweloperski od ABBYY, który pozwala programistom tworzyć aplikacje wyodrębniające tekst, np. rozpoznające dane ze skanowanych dokumentów czy zdjęć,
  • ABBYY FlexiCapture Engine – technologia przechwytywania danych sprawdzi się w każdej firmie pracującej w cyfrowym środowisku, której zależy na ograniczeniu kosztów związanych m.in. z sortowaniem i przekierowywaniem korespondencji,
  • ABBYY Mobile OCR Engine – pakiet bibliotek SDK dedykowany twórcom aplikacji mobilnych, którzy chcą wykorzystać w tworzonych produktach funkcjonalności związane z optycznym rozpoznawaniem znaków.

Dla programistów skorzystanie z narzędzi programistycznych oferowanych przez ABBYY oznacza dostęp do sprawdzonych i gotowych rozwiązań. Pozwala to zarówno na oszczędność czasu, jak i znaczące ograniczenie kosztów.

Mnóstwo możliwości dzięki narzędziom programistycznym ABBYY

Narzędzia programistyczne ABBYY mają szerokie zastosowanie i mogą usprawnić działanie zarówno całych firm, jak i oprogramowania. Przykładowo ABBYY FlexiCapture Engine sprawdzi się w przedsiębiorstwach polegających na cyfrowym obiegu dokumentów. Zaawansowane rozpoznawanie treści sprawia, że platforma ABBYY FlexiCapture Engine jest w stanie automatycznie klasyfikować i przekazywać dokumenty do odpowiednich działów czy pracowników. Technologia ABBYY eliminuje konieczność oddelegowania pracownika do zarządzania przychodzącymi e-mailami czy wiadomościami z mediów społecznościach.

Rozwiązania ABBYY w Twojej aplikacji i firmie

Narzędzia programistyczne udostępniane przez firmę ABBYY mogą zostać wykorzystane do usprawnienia działania każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Z kolei programiści mogą do niezbędnego minimum skrócić proces dodawania funkcjonalności do aplikacji wykorzystywanych przez firmę lub wprowadzanych na rynek.