Przetwarzanie dokumentów cyfrowych OCR - edycja tekstu PDF

ABBYY FineReader PDF Standard

ABBYY FineReader PDF Standard

To narzędzie do pracy z plikami PDF, które umożliwia pracownikom biurowym pracę z dowolnym typem dokumentów cyfrowych, jak i zeskanowanych wersji papierowych.

ABBYY FineReader PDF Corporate

ABBYY FineReader PDF Corporate

To narzędzie do pracy z plikami PDF, które umożliwia pracownikom biurowym pracę z dowolnym typem dokumentów cyfrowych, jak i zeskanowanych wersji papierowych.

ABBYY FineReader PDF for Mac

ABBYY FineReader PDF for Mac

ABBYY® FineReader® PDF dla komputerów Mac® konwertuje pliki PDF, dokumenty papierowe, lub ich obrazy do przeszukiwalnych i edytowalnych dokumentów.

ABBYY FineReader Server

ABBYY FineReader Server

FineReader Server to kompletne rozwiązanie do przetwarzania dużej ilości dokumentów z wersji nieedytowalnej (np. PDF, JPEG, TIFF, BMP) na wersję edytowalną (np. DOC, XML, XLS, TXT, PDF/A), tworzenia bibliotek cyfrowych z możliwością ich przeszukiwania oraz ich udostępniania. Oferowane oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze, pozwala na archiwizację zdigitalizowanych dokumentów oraz danych, ich edycję wraz z możliwością indeksacji słów kluczowych (metadanych) i ewentualną weryfikację rozpoznanych danych.

KONWERTER OBRAZU NA TEKST — ABBYY SCREENSHOT READER

KONWERTER OBRAZU NA TEKST — ABBYY SCREENSHOT READER

Rozpoznawanie tekstu ze zdjęcia ABBYY Screenshot Reader pozwala na wykonanie zrzutu ekranu z tekstem i przekształcenie go na postać edytowalną. Ułatw sobie pracę – wykorzystaj program do zrzutu ekranu, aby dodawać treści np. w wiadomościach mailowych lub raportach. Zapomnij o ręcznym przepisywaniu potrzebnych Ci informacji – zapewnij sobie więcej czasu na wykonanie czynności kluczowych dla Twojego rozwoju. Zobacz, jak działa ABBYY Screenshot Reader.

FineReader – program do edycji PDF

Każdego dnia zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach przez ręce pracowników przechodzą setki dokumentów – dotyczy to również Twojej firmy? Informacje z części otrzymanych dokumentów trzeba przepisać do użytkowanych systemów. Inne z kolei powinny zostać przesłane do konkretnej osoby lub działu. Jak zarządzać dokumentami? Odpowiedzią są programy do PDF, czyli programy do skanowania FineReader w wersji Standard i Corporate.

FineReader to narzędzie, które pozwala kompleksowo zarządzać dokumentami w formacie PDF – edytowanie tekstu w PDF jeszcze nigdy nie było prostsze. Oprogramowanie ABBYY zostało stworzone z myślą o użytkownikach, którzy pracują z dokumentami w formie cyfrowej. Edytuj PDF zgodnie z własnymi potrzebami – dodawaj komentarze, zakładki czy adnotacje, a także poprawiaj poszczególne zdania.

W dodatkowe funkcje wyposażony jest program do czytania tekstów w wersji Corporate. Najważniejszą z nich jest możliwość szybkiego porównania dokumentów, przy czym nie muszą one być zapisane w tym samym formacie.

 

Edycja PDF – czy masz już program do edycji dokumentów?

Wybierając program do czytania tekstów, przedsiębiorca powinien zwrócić uwagę zarówno na jego niezawodność, jak i kwestie bezpieczeństwa. Dziś przedsiębiorców obowiązuje szereg przepisów, w tym w zakresie ochrony danych osobowych (RODO – np. anonimizacja danych). Z tego względu programy do PDF muszą być bezpieczne. Jest to szczególnie istotne, jeżeli wewnętrzna polityka firmy przewiduje obieg zgromadzonej dokumentacji nie tylko między pracownikami, ale również klientami.

Zaprojektowane z myślą o edytowaniu PDF programy ABBYY mają wiele funkcji dotyczących bezpieczeństwa. Szyfrowanie, podpisywanie dokumentów cyfrowo i identyfikacja podpisów – wszystko to korzystnie wpływa na bezpieczeństwo dokumentów, a także umożliwia uwierzytelnienie użytkowników.

Jeżeli interesują Cię bezpieczne i wydajne programy do PDF, wypróbuj FineReader. Edycja dokumentów PDF już nigdy nie będzie sprawiać problemów. Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego, edytuj PDF, przetestuj kwestie bezpieczeństwa i funkcjonalność wybranego wariantu.

 

Program do czytania tekstów – edytowanie PDF

Jedną z bardziej czasochłonnych czynności jest przepisywanie papierowych dokumentów do systemów, z których korzysta firma. Dziś można inaczej – optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) jest na tyle zaawansowane, że ułatwia digitalizację dokumentów. Program do skanowania FineReader pozwala szybko przekształcić zeskanowany dokument w PDF, który można następnie edytować i wysłać innemu pracownikowi.

To, co wyróżnia programy PDF od ABBYY, to przede wszystkim dokładność w rozpoznawaniu tekstów oraz wydajność. Dzięki tym zaletom oprogramowania możliwe jest zautomatyzowanie części zadań związanych z obróbką dokumentów. Twoi pracownicy nie muszą tracić czasu na pisanie e-maili z objaśnieniami – wszystkie uwagi mogą zamieścić w dokumencie PDF. Również Ty edytuj stworzony PDF. Oszczędzaj czas, a także gromadź informacje w jednym miejscu.

 

Szybka edycja tekstu w pliku PDF

Użycie oprogramowania ABBYY sprawia, że edytowanie tekstu w PDF staje się banalnie proste. Dzięki zaawansowanej technologii OCR plik przeznaczony tylko do odczytu zostaje błyskawicznie przekonwertowany do postaci edytowalnej, na przykład formatu Word czy Excel.

Edycja tekstu w pliku PDF obejmuje szeroki zakres zmian już w trakcie samej konwersji. Możliwe jest wówczas określenie oczekiwanego wyglądu oraz właściwości dokumentu, na przykład sformatowanie tekstu i zastosowanie jednej czcionki. Edycja w PDF pozwala również na zachowanie początkowych rozmiarów i rodzajów czcionek, a także pozostawienie obrazów i akapitów w niezmienionej formie.

W tak przygotowanym pliku można następnie dodawać lub usuwać informacje, dalej zmieniać formatowanie i dopasowywać wygląd oraz zawartość dokumentu do własnych potrzeb. W podobny sposób można edytować również kilka plików, a następnie połączyć je w całość i zapisać w wybranym formacie.