Przetwarzanie dokumentów cyfrowych OCR - edycja tekstu PDF

ABBYY FineReader PDF 15 Standard

ABBYY FineReader PDF 15 Standard

To narzędzie do pracy z plikami PDF, które umożliwia pracownikom biurowym pracę z dowolnym typem dokumentów cyfrowych, jak i zeskanowanych wersji papierowych. (więcej…)

ABBYY FineReader PDF 15 Corporate

ABBYY FineReader PDF 15 Corporate

To narzędzie do pracy z plikami PDF, które umożliwia pracownikom biurowym pracę z dowolnym typem dokumentów cyfrowych, jak i zeskanowanych wersji papierowych. (więcej…)

ABBYY FineReader PDF for Mac

ABBYY FineReader PDF for Mac

ABBYY® FineReader® PDF dla komputerów Mac® konwertuje pliki PDF, dokumenty papierowe, lub ich obrazy do przeszukiwalnych i edytowalnych dokumentów. (więcej…)

ABBYY FineReader Server

ABBYY FineReader Server

FineReader Server to kompletne rozwiązanie do przetwarzania dużej ilości dokumentów, tworzenia bibliotek cyfrowych z możliwością ich przeszukiwania oraz ich udostępniania. Oferowane oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze. Mogą z niego korzystać zarówno Twoi pracownicy, jak i partnerzy biznesowi. Wykorzystaj ABBYY FineReader Server, aby usprawnić przepływ dokumentów i zapewnić sobie porządek w dokumentacji.

ABBYY Screenshot Reader – edytowalne zrzuty ekranu

ABBYY Screenshot Reader – edytowalne zrzuty ekranu

Program ABBYY Screenshot Reader wykonuje zrzuty tekstu z ekranu i przekształca je na postać edytowalną. Ułatw sobie pracę z tekstem – wykorzystaj program do zrzutu ekranu, aby dodawać treści np. w wiadomościach mailowych lub raportach. Zapomnij o ręcznym przepisywaniu potrzebnych Ci informacji – zapewnij sobie więcej czasu na wykonanie czynności kluczowych dla Twojego rozwoju. Zobacz, jak działa ABBYY Screenshot Reader.

FineReader – program do edycji PDF

Każdego dnia zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach przez ręce pracowników przechodzą setki dokumentów – dotyczy to również Twojej firmy? Informacje z części otrzymanych dokumentów trzeba przepisać do użytkowanych systemów. Inne z kolei powinny zostać przesłane do konkretnej osoby lub działu. Jak zarządzać dokumentami? Odpowiedzią są programy do PDF, czyli programy do skanowania FineReader w wersji Standard i Corporate.

FineReader to narzędzie, które pozwala kompleksowo zarządzać dokumentami w formacie PDF – edytuj PDF jeszcze szybciej niż dotychczas. Oprogramowanie ABBYY zostało stworzone z myślą o użytkownikach, którzy pracują z dokumentami w formie cyfrowej. Edytuj PDF zgodnie z własnymi potrzebami – dodawaj komentarze, zakładki czy adnotacje, a także poprawiaj poszczególne zdania.

W dodatkowe funkcje wyposażony jest program do czytania tekstów w wersji Corporate. Najważniejszą z nich jest możliwość szybkiego porównania dokumentów, przy czym nie muszą one być zapisane w tym samym formacie.

Masz już swój program do skanowania i pracy z dokumentami?

Wybierając program do czytania tekstów, przedsiębiorca powinien zwrócić uwagę zarówno na jego niezawodność, jak i kwestie bezpieczeństwa. Dziś przedsiębiorców obowiązuje szereg przepisów, w tym w zakresie ochrony danych osobowych (RODO – np. anonimizacja danych). Z tego względu programy do PDF muszą być bezpieczne. Jest to szczególnie istotne, jeżeli wewnętrzna polityka firmy przewiduje obieg zgromadzonej dokumentacji nie tylko między pracownikami, ale również klientami.

Zaprojektowane z myślą o obsłudze PDF programy ABBYY mają wiele funkcji dotyczących bezpieczeństwa. Szyfrowanie, podpisywanie dokumentów cyfrowo i identyfikacja podpisów – wszystko to korzystnie wpływa na bezpieczeństwo dokumentów, a także umożliwia uwierzytelnienie użytkowników.

Jeżeli interesują Cię bezpieczne i wydajne programy do PDF, wypróbuj FineReader. Skorzystaj z 30-dniowego okresu próbnego, edytuj PDF, przetestuj kwestie bezpieczeństwa i funkcjonalność wybranego wariantu.

Program do czytania tekstów – to nigdy nie było tak łatwe

Jedną z bardziej czasochłonnych czynności jest przepisywanie papierowych dokumentów do systemów, z których korzysta firma. Dziś można inaczej – optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) jest na tyle zaawansowane, że ułatwia digitalizację dokumentów. Program do skanowania FineReader pozwala szybko przekształcić zeskanowany dokument w PDF, który można następnie edytować i wysłać innemu pracownikowi.

To, co wyróżnia programy PDF od ABBYY, to przede wszystkim dokładność w rozpoznawaniu tekstów oraz wydajność. Dzięki tym zaletom oprogramowania możliwe jest zautomatyzowanie części zadań związanych z obróbką dokumentów. Twoi pracownicy nie muszą tracić czasu na pisanie e-maili z objaśnieniami – wszystkie uwagi mogą zamieścić w dokumencie PDF. Również Ty edytuj stworzony PDF. Oszczędzaj czas, a także gromadź informacje w jednym miejscu.