Dziękujemy za docenienie w plebiscycie „IT w Administracji”!

Po raz kolejny zostaliśmy docenieni w plebiscycie organizowanym przez magazyn „IT w Administracji”. Rok temu znajdowaliśmy się na II miejscu w kategorii oprogramowanie dedykowane administracji publicznej, dzisiaj możemy cieszyć się najwyższym miejscem na podium! To nie tylko dowód uznania, ale i symbol naszego rozwoju!

 

Czym jest „IT w Administracji”?

Magazyn „IT w Administracji” to specjalistyczne czasopismo poświęcone technologiom informatycznym stosowanym w sektorze publicznym. Jest adresowany do informatyków, menedżerów IT oraz innych osób związanych z administracją. W numerach można znaleźć artykuły związane z zagadnieniami związanymi z instytucjami publicznymi:

  • infrastruktura IT,
  • oprogramowanie,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • e-administracja,
  • zarządzanie projektami informatycznymi,
  • prawo informatyczne.

Magazyn publikuje również wywiady z ekspertami z branży IT, recenzje nowych produktów i rozwiązań oraz informacje o aktualnych wydarzeniach w sektorze publicznym.

Plebiscyt „IT w administracji” to coroczne wydarzenie organizowane przez magazyn, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i rozwiązań informatycznych stosowanych w administracji publicznej. Plebiscyt odbywa się w kilku kategoriach, w tym oprogramowanie dedykowane administracji publicznej, w której w tym roku zajęliśmy pierwsze miejsce!

Do udziału w plebiscycie mogą zgłosić się producenci, dystrybutorzy i integratorzy produktów oraz rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla administracji publicznej.

O jego zwycięzcach decydują pracownicy instytucji państwowych oraz jury, w skład którego wchodzą redaktorzy oraz dziennikarze magazynu „IT w Administracji”.

Certyfikat I miejsce FineReader PDF w plebiscycie IT w Administracji 2023

 

Dlaczego FineReader jest doceniany przez pracowników administracyjnych?

FineReader PDF jest doceniany przez użytkowników związanych z administracją publiczną z kilku powodów. Po pierwsze, jest to oprogramowanie o szerokim zastosowaniu w organach administracyjnych. Może być wykorzystywane do konwersji dokumentów papierowych na formaty cyfrowe, tłumaczenia, edycji, a także anonimizowania, kompresowania,  porównywania dokumentów oraz wielu innych zadań, z którymi na co dzień spotykają się pracownicy urzędów. Po drugie jest to oprogramowanie wysokiej jakości. Zapewnia dokładność konwersji i edycji. Jest również łatwe w użyciu, dzięki czemu pozwala na sprawne wdrożenie i obsługę w administracji publicznej. Po trzecie, FineReader jest oprogramowaniem o dobrym stosunku jakości do ceny. Stanowi funkcjonalne rozwiązanie opłacalne dla administracji publicznej, która często dysponuje ograniczonym budżetem.

Zobacz inne artykuły:

Porównywanie dokumentów w urzędach

Porównywanie dokumentów to jeden z kluczowych procesów w codziennej pracy urzędów. Od jego efektywno...

Świętujemy 60.000 użytkowników w Polsce i rozdajemy rabaty! 🎈

Z radością ogłaszamy, że liczba użytkowników FineReader PDF w Polsce przekroczyła 60.000! Aby uczcić...

Jaki program do PDF wybrać?

Format PDF stał się standardem w wielu dziedzinach życia, zarówno prywatnego, jak i biznes...

FineReader PDP w przedsiębiorstwie z branży spożywczej — case study

W branży spożywczej, gdzie procesy i jakość są kluczowe dla sukcesu przedsiębiorstwa, skuteczne zarz...