ABBYY FineReader PDF – praktyczna alternatywa dla Adobe® Acrobat®

Pracując z informacjami, warto szukać rozwiązań, które oferują możliwość efektywnego zarządzania dokumentami. ABBYY FineReader jest uniwersalnym narzędziem do obsługi plików PDF, które świetnie sprawdzi się w cyfrowym miejscu pracy, będąc doskonałą alternatywą dla Adobe® Acrobat®.

Sprawdzona, oparta na sztucznej inteligencji technologia OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację firmy. Wspiera pracowników w wyszukiwaniu, edytowaniu, udostępnianiu dokumentów. Umożliwia współpracę przy wszystkich rodzajach dokumentów we współczesnym środowisku pracy, jednocześnie zapewniając ochronę danych.

Technologia, na której oparto FineReader PDF, oferuje również dodatkowe funkcje, niedostępne w Acrobat® Pro DC dla systemu Windows®:

  • Ręczną regulację wykrywania obszarów rozpoznawania, wstępne przetwarzanie skanów i zdjęć, dostosowywanie rozpoznawania do określonych zadań, konfiguracja opcji importu i eksportu,
  • Planowanie automatycznych konwersji, aby rozpoczynały się o określonej godzinie (jednorazowo, cykliczne codziennie, co tydzień lub co miesiąc) lub były uruchamiane w sposób ciągły (poprzez sprawdzanie nowych plików co minutę),
  • Rozpoznawanie dokumentów wielojęzycznych,
  • Porównywanie tekstów w plikach PDF zawierających jedynie obrazy i skanach dokumentów,
  • Eksportowanie wyników porównania do programu Word z włączonym trybem śledzenia zmian.

ABBYY FineReader PDF jest dostępny w elastycznych modelach cenowych – możliwość wyboru między licencją wieczystą (dożywotnią) lub subskrypcyjną (ograniczoną czasowo). Oprogramowanie posiada intuicyjny interfejs, jest dostępne w całej sieci i może być zainstalowane na wszystkich stacjach roboczych. Ponadto, potężny OCR umożliwia korzystanie z wysokiej dokładności i płynnej integracji z funkcjami PDF, a dzięki temu pracować z dowolnymi dokumentami PDF i konwertować je do edytowalnych formatów płynnie i efektywnie.

Chcesz dokładniej porównać poszczególne funkcje ABBYY FineReader i Adobe® Acrobat®? Przygotowaliśmy dla Ciebie czytelną tabelę.

KLIKNIJ I ZOBACZ PORÓWNANIE

Przekonaj się sam pobierając do testów wersję próbną dla pojedynczego użytkownika.

POBIERZ DEMO FINEREADER PDF

Zobacz inne artykuły:

Jak FineReader sprawdza się w branży ubezpieczeniowej?

Podobnie jak w innych dziedzinach naszego życia, także w branży ubezpieczeniowej zauważyć można cora...

Uniwersalne narzędzie PDF dla uczniów i nauczycieli — jakie zastosowanie ma FineReader w edukacji?

Przed placówkami oświatowymi stoi wiele zadań oraz wyzwań, by prowadzone przez nie działania były ja...

FineReader odpowiedzią na potrzeby nowoczesnej administracji — podsumowanie

Jak wspominaliśmy wcześniej, cyfrowa transformacja to zjawisko coraz bardziej widoczne w sektorze pu...

Jak FineReader usprawnia pracę sektora publicznego?

Niedawno chwaliliśmy się naszym sukcesem w plebiscycie organizowanym przez magazyn „IT w Administrac...