Nowość! ABBYY FineReadera do użytku domowego!

ABBYY FineReader 9.0 Home EditionFirma ABBYY – producent znanego na całym świecie programu FineReader w odpowiedzi na potrzeby rynku w Polsce przygotował specjalną wersję programu do użytku domowego.

ABBYY FineReader 9.0 Home Edition dzięki zastosowaniu silnika OCR – Engine 9.0 posiada równie wysoką dokładność rozpoznawania jak znane na rynku najnowsze wersje Professional Edition i Corporate Edition.

Wersja Home Edition to doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników domowych, którzy mają potrzebę ręcznego przepisywania tekstów drukowanych. Program przekształca zarówno obrazy pochodzące ze skanerów jak i aparatów cyfrowych. Przetwarza skany i zdjęcia dokumentów w 179 językach (w tym j.polskim).

Rozpoznawane jest pismo drukowane i tabele, języki formalne (C++, Pascal, etc.) , znaki subskryptu (r2), proste formuły chemiczne (np. H20), tekst w pionie, hiperłącza oraz nagłówki i stopki jak i numeracja stron.

Obsługa programu dostępna w j.polskim jest bardzo prosta i przyjazna. Poprzez zadania pogrupowane w jednym oknie, które otwiera się automatycznie z chwilą uruchomienia programu, użytkownik ma dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak “Skanuj do formatu PDF”, “Skanuj do programu Microsoft Word”.

Przenoszenie drukowanego tekstu do programów Microsoft Word, Excel lub formatu PDF wykonywane jest jednym kliknięciem. Przekształcone strony użytkownik domowy może zapisać w różnych formatach, tj: rtf, txt, doc, xls, html, PDF. Przydatną funkcją jest uruchamianie przekształcania skanów i zdjęć dokumentów z popularnych aplikacji: Microsoft Word, Excel, a także z Eksploratora Windows.

Specjalnym bonusem od producenta dla zarejestrowanych użytkowników jest aplikacja ABBYY Screenshot Reader do wykonywania i rozpoznawania zrzutów z ekranu, dlatego warto się zarejestrować.

Wersja ta przeznaczona jest wyłącznie do użytku domowego. Program szczególnie przydatny jest uczniom, studentom, doktorantom podczas tworzenia referatów, prac i innych materiałów, jak i nauczycielom podczas przygotowywania materiałów dydaktycznych. Doskonale sprawdza się w przekształcaniu skanów i zdjęć dokumentów na format PDF w celu tworzenia domowego przeszukiwalnego archiwum. Używanie programu ABBYY FineReader 9.0 Home Edition w organizacjach lub w celach komercyjnych jest niezgodne z umową licencyjną i narusza prawo.

» Kup online
» Więcej szczegółów