Konwerter DOC na PDF – jak działa FineReader?

Dobry konwerter DOC na PDF pozwala błyskawicznie i bezproblemowo przekonwertować pliki, nie tracąc przy tym na ich jakości. Nowoczesne programy takie jak ABBYY FineReader PDF umożliwiają tworzenie dokumentów PDF z różnych formatów, w tym także powszechnie używanych przez edytory tekstowe wykorzystywane w biurach, instytucjach publicznych czy domach.

 

Jak przekształcić DOC na PDF?

Przekształcenie pliku z DOC na PDF przy użyciu programu ABBYY FineReader PDF jest banalnie proste. Wystarczy otworzyć plik i wybrać opcję Konwertuj na PDF. Co istotne, program umożliwia określenie parametrów konwersji, dzięki którym można wybrać jakość oraz właściwości gotowego pliku. Po ustaleniu opcji dodatkowych wystarczy potwierdzić konwersję i gotowe!

 

Konwerter pliku DOC na PDF – zalety oprogramowania ABBYY FineReader PDF

Konwerter plików DOC do PDF od ABBYY to zaawansowane rozwiązanie pozwalające na szybkie przeformatowanie dokumentów. Liczne opcje dodatkowe umożliwiają stworzenie pliku PDF gotowego do odczytu na dowolnym urządzeniu. Jakie to funkcje?

Opcja wyszukiwania pełnotekstowego umożliwia włączenie lub wyłączenie wyszukiwania tekstu w pliku wyjściowym, co jest przydatnym rozwiązaniem, kiedy będzie on stanowił w przyszłości źródło informacji lub wręcz przeciwnie – chcemy uniknąć kopiowania tekstu z dokumentu. Funkcja MRC pozwala natomiast zmniejszyć rozmiar pliku bez zauważalnej utraty jakości obrazu. Otrzymane w ten sposób dokumenty zajmują niewiele miejsca na dysku lub w chmurze. Znaczną różnicę zauważymy także podczas załączania plików do wiadomości, co ma szczególne znaczenie, jeśli każdego dnia wysyłamy duże ilości dokumentów, które powinny jak najszybciej trafić do odbiorcy.

 

Wybierz dobry konwerter DOC na PDF

Program do plików PDF ABBYY FineReader PDF stanowi kompleksowe rozwiązanie do przetwarzania dokumentów, w tym konwersji formatu DOC do PDF. Oprogramowanie jest chętnie stosowane zarówno przez małe firmy, jak i większe przedsiębiorstwa obsługujące niezliczone ilości plików. Przekonaj się, jak dobry konwerter DOC na PDF przyspieszy i ułatwi również Twoją pracę!

Zobacz inne artykuły:

ABBYY FineReader PDF 16 dla branży prawnej — co warto wiedzieć?

Kancelarie prawne, sądy oraz prokuratury to miejsca, w których praca z dokumentami stanowi ważny ele...

Jak edytować zeskanowany dokument?

Edycja skanu PDF jest niezwykle przydatna podczas pracy z tego typu dokumentami. Możliwość dodawania...

Usuwanie tekstu z PDF w ABBYY FineReader PDF

Usuwanie tekstu z PDF to opcja przydatna podczas pracy z dokumentami poddawanymi różnego rodzaju edy...

Tworzenie pliku PDF – zaawansowana praca z ABBYY FineReader PDF

Programy do tworzenia plików PDF to najważniejsze narzędzia, które pozwalają na digitalizację przeds...