3 sposoby na zwiększenie produktywności tego lata z FineReader

Jak wynika z badań, lato to najlepszy czas na zwiększenie produktywności — ciepłe słońce i wakacyjne powietrze poprawiają nasz nastrój, ładują baterie i sprawiają, że chce nam się działać. Jeśli na co dzień zajmujesz się dokumentami w swojej firmie, nie wahaj się przeczytać tego artykułu, w którym zdradzamy 3 sposoby na zwiększenie produktywności z FineReader. Pozwolą na bardziej efektywne uporanie się z pracą, a co za tym idzie znalezienie czasu na cieszenie się słońcem i piękną aurą.

 

1. Zdigitalizuj swoje dokumenty

Mimo że nasz świat staje się coraz bardziej cyfrowy, dokumenty papierowe są nadal obecne w każdej pracy biurowej. Im wyższy ich stos piętrzy się na biurku, tym trudniej jest znaleźć to, co jest aktualnie potrzebne. Rozwiązanie tego problemu jest proste i oczywiste: dzięki FineReader możesz zeskanować swoje dokumenty i natychmiast przekonwertować je na przeszukiwalne pliki PDF. Dzięki temu zyskujesz porządek na biurku (pamiętaj, że czyste miejsce pracy to także bardziej uporządkowane myśli i działanie), a także możesz szybko znaleźć zawarte w dokumentach informacje za pomocą kilku kliknięć.

 

2. Przestań przepisywać teksty ręcznie

Mimo że digitalizacja jest coraz bardziej rozpowszechniona, wciąż popularną praktyką jest ręczne przepisywanie papierowych dokumentów lub robienie z nich notatek, streszczeń. Jest to jednak czasochłonne i nieefektywne w porównaniu z korzystaniem z dostępnych technologii do przetwarzania tekstu. Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz zyskać więcej czasu — bez względu na to, czy zrobiono zdjęcie jakiegoś tekstu, czy zeskanowano papierowy dokument, FineReader może przekonwertować go na edytowalną wersję, z której można skopiować informacje i wkleić je w innym pliku dosłownie w kilka sekund. Wykorzystanie narzędzia pozwala na przeznaczenie czasu na inną pracę, którą należy wykonać zamiast przepisywania tekstu, a ponowne wykorzystanie informacji jest szybsze i bardziej efektywne.

 

3. Uporządkuj swoje dokumenty

Digitalizacja dokumentów to dobry początek zwiększenia efektywności, ale nie zawsze wystarcza, gdyż wiele dokumentów będzie wykorzystywane przez dłuższy czas. Wadą skanów, jest to, że zapisywane są w nieprzeszukiwalnym formacie, dlatego bez nienagannego systemu nazewnictwa ich znalezienie w archiwum będzie czasochłonne. Za pomocą programu FineReader PDF można natychmiast przekształcić je w plik PDF z możliwością wyszukiwania, dodać metadane, poprawić ich jakość wizualną i zmniejszyć rozmiar. Dzięki temu dokumenty są gotowe do wprowadzenia do cyfrowego archiwum — łatwo je przeszukiwać i znaleźć.

Nie ma czasu do stracenia! Testuj za darmo FineReader już teraz i ciesz się wyjątkową produktywnością tego lata!

Zobacz inne artykuły:

Porównywanie dokumentów w urzędach

Porównywanie dokumentów to jeden z kluczowych procesów w codziennej pracy urzędów. Od jego efektywno...

Świętujemy 60.000 użytkowników w Polsce i rozdajemy rabaty! 🎈

Z radością ogłaszamy, że liczba użytkowników FineReader PDF w Polsce przekroczyła 60.000! Aby uczcić...

Jaki program do PDF wybrać?

Format PDF stał się standardem w wielu dziedzinach życia, zarówno prywatnego, jak i biznes...

FineReader PDP w przedsiębiorstwie z branży spożywczej — case study

W branży spożywczej, gdzie procesy i jakość są kluczowe dla sukcesu przedsiębiorstwa, skuteczne zarz...