Znajdź nas na YouTube i ucz się, jak działać z FineReader!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że uruchomiliśmy nasz nowy kanał w platformie YouTube — FineReader Polska, gdzie znajdziesz wiele praktycznych porad i wskazówek, które pomogą Ci w działaniu z oprogramowaniem FineReader.

Już teraz możesz zapoznać się z pierwszymi materiałami wideo. Pokazujemy m.in.: jak edytować dowolny plik PDF, jak komentować i dodawać adnotacje do plików w formacie PDF, jak śledzić zmiany w dokumencie PDF, jak organizować strony czy jak bezpiecznie podpisać materiały w formacie PDF. Masz inny problem związany z korzystaniem z FineReader? Być może w naszych pozostałych filmikach znajdziesz odpowiedź na swoje pytania! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tutoriale były przystępne i łatwe do zrozumienia, a także by odpowiadały na najczęstsze potrzeby naszych użytkowników, odbiorców.

Nagrania pozwalają również na zapoznanie się z funkcjonalnościami programu oraz jego interfejsem przed kupnem oprogramowania. Mogą one pomóc podjąć decyzję związaną z zakupem FineReadera.

Aby nie przegapić najnowszych samouczków ułatwiających korzystanie z naszego programu do edycji PDF-ów, zachęcamy do subskrypcji kanału. Wystarczy kliknąć czarny przycisk „Subskrybuj”!

W razie pytań i sugestii zapraszamy do kontaktu: finereader@finereader.pl.

Zobacz inne artykuły:

Porównywanie dokumentów w urzędach

Porównywanie dokumentów to jeden z kluczowych procesów w codziennej pracy urzędów. Od jego efektywno...

Świętujemy 60.000 użytkowników w Polsce i rozdajemy rabaty! 🎈

Z radością ogłaszamy, że liczba użytkowników FineReader PDF w Polsce przekroczyła 60.000! Aby uczcić...

Jaki program do PDF wybrać?

Format PDF stał się standardem w wielu dziedzinach życia, zarówno prywatnego, jak i biznes...

FineReader PDP w przedsiębiorstwie z branży spożywczej — case study

W branży spożywczej, gdzie procesy i jakość są kluczowe dla sukcesu przedsiębiorstwa, skuteczne zarz...