Premiera najnowszej wersji ABBYY FlexiCapture SDK 10.0 Engine w Polsce!

small_00_10Sprawdź nowe możliwości silnika ABBYY służącego do selektywnego pobierania danych! Najbardziej zaawansowany na rynku produkt z rodziny Data Capture dedykowany dla programistów i deweloperów oprogramowania oferuje niespotykane dotychczas funkcjonalności. Pobieranie danych z faktur, dokumentów i formularzy nigdy nie było tak proste.

W najnowszej wersji ABBYY FlexiCapture SDK 10.0 Engine można korzystać z nowych funkcjonalności, które są przełomem na rynku rozwiązać dedykowanych do selektywnego pobierania danych z dokumentów.

Technologia Automatycznego Uczenia się i klasyfikacji dokumentów

Coś czego jeszcze nie było, czyli wbudowane narzędzie pozwalające na automatyczne uczenie się systemu i klasyfikowanie nowych typów dokumentów, pojawiających się u Klienta. Dzięki możliwości zaznaczenia odpowiednich miejsc na dokumencie w których pojawiają się istotne informacje, system zapamiętuje obręb z którego ma pobierać dane takie jak adres, daty wystawienia i inne.

Dzięki kilku kliknięciom jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią maskę do każdego rodzaju dokumentu co pozwala na automatyczne pozyskiwanie kluczowych danych z dokumentu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

Polepszenie na etapie Pre-Procesingu i wstępnej obróbki dokumnetów

Dodano nowe opcje na etapie obróbki zdjęć i skanów dokumentów wprowadzanych później do systemu. Dzięki nowym właściwościom system zapobiega utracie informacji, dostarczając tekst dużo lepszej jakości. Funkcjonalność ta automatycznie usuwa również zabezpieczenia oraz znaki wodne z dokumentów, ukrywa kolorowe obiekty z oficjalnych dokumentów i daje możliwość tworzenia filtrów.

Poprawa technologii ABBYY Camera OCR

Znacząco poprawiono technologię umożliwiając jeszcze lepsze pozyskiwanie danych w wyniku zrobionego zdjęcia. Dzięki nowym właściwościom ze zdjęć automatycznie usuwane są wszelkie zabrudzenia, zniekształcenia kształtów powstające w trakcie robienia zdjęć czy rozmazania obrazu spotykane kiedy zdjęcie jest robione w ruchu.

Nowe typy kodów 2D

ABBYY FlexiCapture SDK 10 Engine rozpoznaje dwuwymiarowe kody kreskowe takie jak: Aztec, Datamatrix oraz QR Code pojawiające się na dokumentach np. w celu ich separacji.

Wsparcie dla deweloperów programujących w Java

W silniku dodano gotowe do użycia biblioteki dla programistów w Java. Mogą być one używane bezpośrednio z aplikacji tworzonych w Java.

Uaktualnienia w przykładowych fragmentach kodu

Dodano dwa nowe przykłady kodów. Odpowiadające za Technologię Autonauczania oraz Pre-Processing dokumentów. Pierwsze z nich odpowiadają za tworzenie i klasyfikację definicji dokumentów. Drugie to narzędzia zawierające pakiet obrazów dzięki czemu możliwe jest zobaczenie jak proces Pre-Processingu wpływa na poprawę jakości podczas rozpoznawania dokumentów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ABBYY FlexiCapture SDK 10 Engine kliknij tutaj.