Nowa wersja! ABBYY FineReader 10 Home Edition

fr_he_10_boxNajnowsza wersja programu OCR przeznaczona TYLKO do użytku domowego – ABBYY FineReader 10 Home Edition dostepna w sprzedaży!

Nowa wersja programu – ABBYY FineReader 10 Home Edition przeznaczona tylko do użytku domowego, przekształca dokumenty papierowe, obrazy i zdjęcia z aparatu cyfrowego na  postać edytowalną. Rozpoznaje dokumenty  w 179 językach, precyzyjnie odtwarzając strukturę i formatowanie dokumentów. Dzięki dostępnym w programie FineReader menu “Szybkie zadania” przekształcenie strony z książki na edytowalny dokument Word możliwe jest za jednym kliknięciem!


W najnowszej wersji oprogramowania dokładność przekształcania tekstu na formę edytowalną wzrosła o 20% (w porównaniu z poprzednią wersją). Udoskonalenia te udało się  uzyskać dzięki zastosowaniu 3ciej generacji technologii ADRT.

ABBYY FineReader 10 Home Edition umożliwia rozpoznawanie dowolnych obrazów ze skanera, obrazów cyfrowych i zdjęć dokumentów. Po uruchomieniu programu na ekranie pojawia się intuicyjne okno zadać “Szybkie zadania”, które umożliwia realizację najpopularniejszych zadać przekształcania.

Po wybraniu zadnia, w ciągu kilku chwil otrzymać gotowy do użytku plik – bez potrzeby uczenia się obsługi programu!

Kliknij aby poznać szczegóły!