Wirtualne Konferencje ABBYY – Recognition Server i FlexiCapture

flexiZapraszamy do udziału w wirtualnych konferencjach poświęconych tematyce digitalizacji i indeksacji dokumentów z użyciem technologii OCR/ICR z wykorzystaniem rozwiązać  FlexiCaptureRecognition Server, organizowanym wspólnie przez AutoID Polska S.A i firmę ABBYY. Szkolenia są bezpłatne.

Konferencja prowadzona będzie przez specjalistów z firmy ABBYY w języku angielskim. Szczegółowe agendy konferencji można uzyskać pod poniższymi linkami:

Terminy konferencji:

    • 20 maja – Recognition Server
    • 27 maja – FlexiCapture

Jak zostać uczestnikiem konferencji?

Aby zostać uczestnikiem konferencji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem www.finereader.pl/konferencje/formularz najpóźniej na dzieć przed wybraną konferencją. Dla każdego z uczestników zostanie stworzone indywidualne konto, a na adres mailowy przesłane zostaną szczegółowe informacje (URL dla uczestników, godzina rozpoczęcia itd…)

Wymagania techniczne

Uczestnicy wirtualnej konferencji nie muszą instalować na swoich komputerach żadnego dodatkowego oprogramowania (z wyjątkiem komponentów ActiveX, o ile nie są już zainstalowane), wystarczy dostęp do internetu i przeglądarka internetowa. Konferencja odbywa się z wykorzystaniem technologii – Adobe Connect Pro.

Wymagane dodatkowe wyposażenie:

    • słuchawki (obowiązkowe)
    • mikrofon (opcjonalnie)