Licencje czasowe

ABBYY FineReader PDF 15 Standard – licencja czasowa

ABBYY FineReader PDF 15 Standard – licencja czasowa

Narzędzie do pracy z plikami PDF, umożliwiające użytkownikowi pracę z dowolnym typem dokumentów cyfrowych oraz zeskanowanych wersji papierowych.

ABBYY FineReader PDF 15 Corporate – licencja czasowa

ABBYY FineReader PDF 15 Corporate – licencja czasowa

Oprogramowanie umożliwiające pracę z plikami PDF, umożliwiające użytkownikowi pracę z dowolnym typem dokumentów cyfrowych oraz zeskanowanych wersji papierowych.

Licencje czasowe ABBYY FineReader

Aby usprawnić codzienną pracę w biurze, możesz wykorzystać specjalistyczne oprogramowanie ABBYY FineReader. Przenosi ono na nowy poziom pracę z plikami PDF, poprawia przepływ informacji między pracownikami i pozwala zaoszczędzić czas, który trzeba by poświęcić na przepisywanie danych z papierowych dokumentów. Oprogramowanie ABBYY FineReader jest przy tym dostępne w formie licencji czasowych.

Dla kogo przygotowaliśmy licencje czasowe ABBYY FineReader?

Licencje czasowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które dotychczas nie korzystały z oprogramowania ABBYY FineReader, ale z uwagi na wdrożenie home office poszukują sprawdzonych rozwiązań. Narzędzia ABBYY zostały stworzone z myślą o przedsiębiorstwach o różnej wielkości, w których pracownicy pracują w zespołach lub które posiadają rozbudowane biuro czy recepcję.

Z ekonomicznego punktu widzenia licencje czasowe są rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców dążących do minimalizacji kosztów. Niższa cena programów w porównaniu do licencji dożywotniej może być szczególnie zachęcająca dla małych firm, które dopiero zaistniały na rynku.

 

Licencja czasowa ABBYY FineReader – zalety

Oprogramowanie ABBYY FineReader na licencji czasowej to konkretne oszczędności. Przede wszystkim niższy jest koszt uzyskania programu – licencję czasową na produkty ABBYY można wykupić na okres 6 lub 12 miesięcy. Dostęp do specjalistycznego oprogramowania pozwala usprawnić funkcjonowanie firmy, szczególnie jeżeli pracownicy nie pracują w biurze, ale wykonują pracę zdalnie.

Firma korzystająca z licencji czasowej programów ABBYY ma pełny dostęp do aktualnego oprogramowania. Licencja czasowa oferuje użytkownikom także pełne wsparcie techniczne.

Produkty, które możesz wybrać z licencją czasową

Przedsiębiorcom zainteresowanym zdigitalizowaniem obiegu dokumentów w firmie proponujemy dwa produkty z licencją czasową – ABBYY FineReader PDF 15 Standard i ABBYY FineReader PDF 15 Corporate. Oprogramowanie ABBYY umożliwia użytkownikom pracę z plikami w formacie PDF, w tym ich edycję czy zabezpieczenie. Dzięki temu firma może ograniczyć czy nawet całkowicie wyeliminować wykorzystanie papierowych dokumentów.

Programy ABBYY FineReader dostępne są w dwóch rodzajach licencji czasowych – pojedynczy użytkownik i użytkownik zdalny. Pierwszy typ licencji umożliwia pracę z programem na komputerach w liczbie odpowiadającej zakupionym licencjom. Druga licencja pozwala na pracę wielu użytkownikom przy użyciu rozwiązań do wirtualizacji.